За конкретні справи І півріччя 2016 року

Майно партії

 

Головний офіс партії в Хмельницькому, вул. Зарічанська, буд. 11/4 розташований за адресою Хмельницького «Епіцентру». Це пояснюється тим, що двома з трьох співголів партії є родина Герег – народний депутат Олександр Володимирович та екс-секретар Київради при Леонідові Черновецькому – Галина Федорівна. Які одночасно є засновниками та кінцевими бенефеціарами ТОВ «Епіцентр К» (ЄДРПО 32490244). Партія має громадські приймальні в Хмельницькому та області, які орендує у районних центрах, але не показує їх у звіті.

Подружжя Герег - співголови партії "За конкретні справи"

Подружжя Герег – співголови партії “За конкретні справи”

Рухомого або не рухомого власного або на праві користування майна партія не вказує.

Гроші партії

За перше півріччя на рахунки партії грошовими коштами  надійшло 1 187 852 грн. Єдиними спонсором партії є  виключно  ТОВ «Епіцентр К». Який за два квартали 2016 року  зробив сорок шість  внесків розміром від двох до п’ятдесяти двох тисяч гривень. Зарахована сума вже перевищує обмежений Законом максимальний розмір внесків від однієї юрособи у 800 мінімальних зарплат. ( ЗУ «Про політичні партії» ст.15, п.8). Всі внески Епіцентру партія зазначає як «спонсорські». Внесків від фізичних осіб чи членських внесків в партію не надходило.

Три свої рахунки партія відкрила виключно в ПАТ «Укрсоцбанк», який наразі належить італійській Unicredit Group. Станом на другий квартал на рахунках партії розміщено  108 988,77 грн.

Рахунки тер організацій відкриті виключно в обласній та міській організації партії. Двадцять п’ять  територіальних організацій не мають власних банківських рахунків.

Витрати партії

Видатки партії за перше півріччя склали 1 278 899 грн, які дещо перевищують надходження партії за даний період, з них:

 • 519,1 тис.грн – реклама у друкованих ЗМІ
 • 266,6 тис.грн – на розміщення зовнішньої реклами
 • 196,7 тис.грн – оренда приміщень
 • 179,4 тис.грн – реклама на ТБ
 • 57,4 друк поліграфії, партійної газети
 • 45,4 тис.грн – проведення З’їздів та конференцій
 • 11,6 тис.грн – послуги зв’язку

 

Важливо відмітити, що  80 % витрат, тобто 1 022,5  тис.грн, партія витратила на зовнішню комунікацію та рекламу зосереджену виключно в  Хмельницькому регіоні.

При розгалуженій мережі офісів та активній медійній роботі  партія зовсім не має найманих працівників.

 

Регіональні організації та депутати

З всієї України лише в Хмельницькій області зареєстровано 27 територіальних організацій зі статусом юридичної особи. Партія має фракцію з 19-ти депутатів в Хмельницькій обласній раді та 6 депутатів в Хмельницькій міській раді. Сам Олександр Герега є позафракційним народним депутатом VII та VIII-го скликань. До цього в лютому  2014 року пан Герега вийшов з рядів Партії регіонів.

screenshot_1

Висновки

Політичну партію «За конкретні справи» можна вважати регіональним політичним проектом  родини Герег. Який вони створили в рідній  для Олександра Гереги Хмельниччині і утримують, очевидно, для представлення інтересів свого бізнесу у органах влади.

Це припущення можуть підтвердити наступні факти:

 1. Зареєстровані територіальні організації партії присутні лише в одній Хмельницькій області
 2. Національний офіс платить за оренду районних офісів в області
 3. Всі видатки на зовнішню комунікацію здійснюються лише в одному регіоні
 4. Партію фінансує виключно одна юридична особа ТОВ «Епіцентр К».