73 млн. грн. коштує арендоване майно партії «Укроп»

Партія «Укроп» за ІІ квартал задекларувала майна на праві користування на, майже, 73 млн. грн. Про це повідомляють експерти Центру «Ейдос», що аналізують фінансові звіти партій.

Партія задекларувала орендованого нерухомого майна вартістю 72 988 922,25 грн. Однак, реальна його вартість може бути на багато вищою, оскільки по більшості об’єктів інформація щодо балансової вартість відсутня, що є порушенням вимог законодавства.

Зокрема, офіс у Шевченківському районі площею 148,54 кв.м. «Укропу» обходиться в 220 грн/ кв.м. Така ціна є в рази нижчою за ціни на офіси у цьому районі столиці. Така цифра пояснюється тим, що центральний офіс «Укропу» розташований у приміщенні ПАТ «ГЛОБАЛ ЕСТЕЙТ». Кінцевими бенефіціарами цієї компанії є Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов – засновники партії «Укроп».

Нагадаємо, що в силу вступив Закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання і протидії політичній корупції”, який, зокрема, зобов’язав політичні партії щоквартально надавати свої фінансові звіти до НАЗК.