В НАЗК, нарешті, розробили Методологію визначення розміру (суми) внеску на  підтримку політичної партії у формі робіт, товарів та послуг.

В Департаменті з питань запобігання політичній корупції, НАЗК розробили методологію визначення розміру (суми) внеску на підтримку політичної партії у формі робіт, товарів та послуг. Про це заявили експерти Центру Ейдос, що аналізують фінансові звіти політичних партій.

Дана методологія встановлює механізм визначення розміру (суми) внеску у формі робіт, товарів та послуг наданих на користь політичної партії, її зареєстрованої в установленому порядку місцевої організації, пов`язаної особи політичної партії чи її місцевої організації тощо.

Якщо це рішення буде підтримано членами НАЗК і затверджене Міністерством юстиції України, то партії не зможуть, наприклад,  орендувати офіс нижче ринкової вартості, не вказуючи даного факту, або використовувати працю “волонтерів”, не оцінюючи це як надання преференцій.

Нагадаємо, раніше “Партійна Каса” повідомляла, що в першому півріччі апарати партій Арсенія Яценюка Народний фронт, Радикальна партія Олега Ляшка, Об’єднання Самопоміч, Опозиційний блок  працюють без жодного найманого працівника, а президентська партія БПП «Солідарність» організовує роботу по всій країні з допомогою аж трьох працівників.