Про проект

Портал «Партійна Каса» – зручний інструмент для аналізу даних про фінансову діяльність політичних партій, а також платформа для збору, обробки та аналізу ключової інформації про діяльність політичних сил України.

Наша мета – зробити інформацію про політичні партії цікавою та зручною для різних категорій користувачів: аналітиків, активістів, журналістів, політиків та кожного виборця. Переконані, в умовах зростання впливу  популізму та новітніх інформаційних технологій на електоральні настрої та суспільно-політичні процеси,  життєво необхідною є можливість  вільного доступу до інформації із першоджерел.

Окрім того, аналітичний відділ Порталу проводить власні розслідування та щоквартально оприлюднює результати моніторингу даних зі звітів партій, з якими можна ознайомитись у розділі “Матеріали”.

Функціонал порталу дозволяє візуалізувати великі масиви даних за низкою показників (вартість, кількість, розмір, проміжок часу, географічне розташування, тощо), порівнювати дані зі звітів партій між собою та за різні проміжки часу з можливістю завантажити будь-який графік чи діаграму, а також переглядати деталізовані дані у форматі таблиць. Тут зібрані дані із звітів партій про майно, доходи, витрати, борги і зобов’язання фінансового характеру, в тому числі: повний перелік донорів партій, банківські рахунки та рух коштів на них,  місцеві осередки та майно партій,  джерела фінансування та статті витрат, деталізована інформація про розпорядження бюджетними коштами тощо.

inf1

Проект втілений командою Центру «Ейдос» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» в межах проекту «Моніторинг фінансування політичних сил – основа доброчесності української політики».
Портал «Партійна каса» працює в ТЕСТОВОМУ РЕЖИМІ
Запитання та пропозиції через e-mail: kasa27@ukr.net, або  телефоном: +38(067)5068162
Повідомити про корупцію
Володієте інформацією про корупцію чи зловживання партіями - не мовчіть, зробіть порушників "зірками"
Завантажте файл з додатковою інформацією:
Введіть код captcha у наступне поле: